אדריכלות פנים לבתים ועסקים

אדריכלות פנים לבתים ועסקים

ברי המזל שבינינו מכירים את הדילמה הזו מקרוב. רגע אחרי רכישת שטח, עומדים על המקום בו עתיד לקום בית החלומות שלנו ומדמיינים- איפה יהיה הסלון, איפה המטבח ואיפה חדרי השינה. הצעד המציאותי הראשון יהיה למצוא אדריכל שיתווה את הדרך בכל הנוגע לשיטת הבנייה. כדאי לבדוק באינטרנט את ההיצע הגדול אבל להתחשב מאוד בהמלצות של מכרים ששכרו בעבר את שירותי האדריכל. ניסיון ומקצועיות חשובים, כך גם יחסי אנוש.
אדריכלות פנים בחירת האדריכל

הקריטריונים לפיהם אפשר וכדאי לבחון אדריכלים הם שונים ומגוונים. הראשון מביניהם הוא סגנון התכנון. כל אדריכל עובד בסגנון אחר וכדאי לראות עבודות של האדריכל, גם חוץ הבית וגם של פנים הבית. לא מודבר כמובן במודלים במשרד האדריכל, אלא בבית הנמצא בהליכי בנייה, או במקרה שאין כזה, בית בנוי שתכנן האדריכל. תבחנו את הבית היטב- האם החללים מנוצלים לטעמכם? האם סגנון הבנייה מדבר אליכם? הדיירים בבית שתראו הם ממליצים מעולים לעבודתו ש האדריכל. הם יעידו עליו לטובה או לרעה. אתם עתידים לבלות שעות רבות בתכנון הבית תוך התקשרות עם האדריכל, לכן כימיה חשובה. כדאי שיקשיב להצעות שאתם מעלים, לחלומות ולצרכים שלכם ולא יבטל אתכם בגלל שהוא מבין יותר.
אדריכלות פנים וחוץ, מה ההבדל?

אל תחמיצו ביקור ריהוט משרדי נגריית גור ללא מתווחים..
ישנם אדריכלים שהם גם מעצבי פנים. אתם יכולים לשכור שירותיו של אדריכל לבניה החיצונית של הבית ואז לשכור מעצב פנים או לשכור מישהו שיעשה את שני התפקידים. יש גם אנשים שמעדיפים לעשות את העיצוב בעצמם, אך כדאי לדעת שהעבודה קשה משנדמה לכם לעיתים. בחירת רהיטים או צבע לקירות הבית, יכולה להיות מטעה. התאורה בחנות שונה מהתאורה אצלכם בבית. מניפת הצבעים יכולה גם היא להטעות. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע.
אדריכלות בר קיימא.

יותר ויותר אדריכלים מאמצים את המגמה הירוקה ושמירת איכות הסביבה בתכנון ובנייה. הבית יתוכנן כך ש שיפנה לכיווני האוויר והשמש ויחסוך בתאורה ומיזוג. או בידוד בין הפנים לחוץ, שגם מפחית עלויות חימום וקירור. שימוש במשאבי הטבע ככל שאפשר בתכנון ובנייה הם הטרנד העכשווי ביותר.