בריכות נוי לבתים פרטיים

בריכות נוי לבתים פרטיים, עיצוב אדריכלות וטיפים

אתם עושים שיפוצים בגינה שלכם והחלטתם לבנות גם בריכת נוי? אם כך, חבל יהיה שלא תיקנו גם דגי נוי לבריכה הזאת, כי יש היום דגים מקסימים שתוכלו לקנות. במידה ויש לכם שאלות בנושא ואתם זקוקים לעזרה בבחירת הדגים כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם, כי הוא כולל תשובות לשאלות נפוצות בנושא.

באיזה גודל הדגים צריכים להיות כדי להתאים לבריכת הנוי?

זה תלוי בגודל הבריכה שלכם וגם באהבה שלכם לדגים. למען האמת יש דגי נוי שהם מאוד קטנים והם מתאימים יותר לחיים באקווריומים קטנים, אך מצד שני, יש גם דגים גדולים יותר שיכולים דווקא להתאים למרחב גדול יותר כמו זה של הבריכה.

האם אפשר לגדל דגים מסוגים שונים באותה הבריכה?

בהחלט כן וזה אפילו כדאי. אין כל טעם לקנות דגים שהם כולם מאותה הסוג או מאותו הצבע, כי הרעיון הוא למעשה שהבריכה תחקה את מה שקורה בטבע. כידוע, בטבע החיות אינן חיות בנפרד ובים הגדול ניתן לראות את כל סוגי הדגים, אך שאין כל סיבה להימנע מכך בבריכה הקטנה שאתם בונים בחצר הבית שלכם.

איפה לקנות דגים לבריכת הנוי?

דגים לבריכת הנוי ניתן לקנות בכל חנות שעוסקת בתחום, ואין ספק שכדאי לכם לבדוק ממי אתם קונים. זה נכון גם במובן של המחירים השונים וגם במובן של טיב הדגים, כי אין סיבה לקנות דגים שהם כבר מבוגרים וחיים הרבה יותר מידי זמן.

האם צריך להאכיל את הדגים?

בהחלט כן, וכדאי שתבינו שהאחראים היחידים לחיי הדגים הם אתם. מהרגע שבו אתם קונים אותם ושמים אותם בבריכת הנוי אתם הם אלה שצריכים לספק להם את כל הצרכים שלהם, בין אם זה לדאוג שהמים נקיים ואינם מזוהמים ובין אם זה לקנות להם אוכל. חשוב לשלב בין אוכל שקונים ובין אוכל טבעי כי כך הדגים יוכלו לקבל את כל מה שהם זקוקים לו.

לסיכום, דגים בבריכת הנוי שלכם יכולים להפוך את הגינה כולה למקום שיותר נעים בו כי יש משהו מרגיע מאוד בהתבוננות בשחייה של דגי הנוי.

Leave a reply