דלתות כניסה השער לנפש הבית

דלתות כניסה השער לנפש הבית

כפי שנאמר שהפנים הם השער לנפש, כך דלת הכניסה לבית היא השער לנפש שלו. הדבר הראשון אותו אתם רואים כשאתם נכנסים לביתכם, או כאשר באים לבקר אתכם אורחים וחברים, בני משפחה או שכנים, הוא דלת הכניסה לבית. לכן כל כך חשוב לבחור בצורה נכונה את דלת הכניסה המתאימה לנפש שלכם ולנפש ביתכם.

אפשרויות הבחירה

אם אתם אינכם בטוחים כיצד לבחור וכיצד הדלת תתאים לכם ולאופי שלכם, כדאי לכם לקרוא על הסוגים השונים של דלתות הקיימות כיום בשוק, ועל מגוון העיצובים האפשריים שאפשר להתאים לכל אחד כמו כפפה ליד:

סוג החומר – דלתות כניסה יכולות להיות בנויות מעץ, ממתכת, או משילוב של שניהם, בנוסף לשילוב של זכוכית או סורגים מחומרים שונים.

קו עיצובי – ישנם קווים עיצוביים רבים וטובים, בסגנון מודרני, בסגנון יווני, בסגנון רומנטי או בסגנון קלאסי, ועוד רבים מאוד. כל עיצוב יכול לדבר לטעם ולאופי של אנשים שונים, ובתוך הסגנון הזה קיימים עיצובים שונים שניתן לבחור מתוכם.

מפרט טכני – כל דלת יכולה להכיל פיתוחים שונים ומנגנונים שונים, בהתאם לרצון ולדרישות הלקוח. החל ממנגנוני נעילה מתוחכמים או פשוטים, ועד לתוספות כגון עינית טלסקופית, צלעות חיזוק, ציפוי אטום, מעצור, סגר בטחון ועוד רבים ומגוונים.

כיצד דלתות כניסה יכולות לשקף את אופי הבית?

כל אדם מעצב את ביתו לפי טעמו ואופיו. כל בית יכול להוות מראה לנפש האדם החי בו. דלת הכניסה לבית יכולה לשקף זאת על ידי הסגנון הייחודי שלה. ישנם סוגים שונים ומגוונים של דלתות, המיוצרות ממרכיבים שונים, בעלות קישוטים שונים, ובעלות אביזרי בטיחות ונוי מצורות מגוונות.

כך למשל, דלת עץ אינה דומה לדלת פלדה. דלת בעלת חלון ובו ויטראז' בצורה של ורד לא דומה לדלת עם סורגים בקווים ישרים ונקיים. אפשר להתאים את דלת הכניסה לחלונות הבית, למשל לשלב ויטראז' דומה גם בדלת וגם בחלונות.

לסיכום, בין אם אתם מודרניים בנפשכם או קלאסיים, רומנטיים או פרקטיים, תוכלו לבחור את הדלת שמתאימה בדיוק לכם ולנפש הבית שלכם.