דלתות מעוצבות – איך בוחרים?

דלתות מעוצבות – איך בוחרים?

המגוון העצום של הרהיטים השונים הקיים כיום בשוק עלול לבלבל לא מעט אנשים. על מנת שתוכלו ליהנות מדלת מעוצבת לבית שלכם חשוב כי תגדירו מבעוד מועד מה היא הדלת הרצויה לכם ועל איזה מהסגנונות הייתם רוצים ללכת. חשוב להגדיר על תקציב שיוקצה אך ורק לדלת שלכם. רכזנו עבורכם כמה טיפים שיסייעו בבחירת הדלת המעוצבת הבאה שלכם.
טיפים שיסייעו בבחירת הדלת:
1. מאחר וישנו מגוון עצום של דלתות מעוצבות כיום חשוב להיעזר באיש מקצוע במידה ואתם מוצאים שיש לא מעט קונפליקטים ושאלות עמן אתם מתמודדים. איש מקצוע או מעצב פנים יכול להעניק לכם את ההכוונה המלאה בבחירה של דלתות מעוצבות לבית שלכם.

2. חשוב להגדיר תקציב מראש. מאחר וישנו מגוון עצום של דלתות מעוצבות – רבים מוצאים עצמם מתבלבלים וחורגים מהתקציב עליו החליטו מראש. חריגה מהתקציב עלולה לעלות לכם לא מעט ולכן חשוב מראש להגדיר כמה כסף יוקצה לבחירה של דלתות מעוצבות.

3. תודות למגוון העצום ולקדמה שישנה כיום ניתן למצוא לא מעט דלתות מעוצבות במיגון מקסימלי המעניקות ביטחון מלא. חשוב לברר האם הדלת שבחרתם עומדת בתו התקן ויכולה לענות על כל הדרישות הישראליות והבינלאומיות.

4. המגוון העצום של הדלתות כולל בתוכו לא מעט חומרי גלם מהן עשויות דלתות מעוצבות הנמכרות כיום בשוק. ביניהן תמצאו דלתות זכוכית ודלתות עץ, דלתות ברזל ואחרות המעניקות לא מעט אפשרויות עיצוב לבית שלכם. הדלתות הללו יכולות להיות הדלת הבאה שלכם אם תבחרו אותן נכון ואם תבדקו מבעוד מועד כי הן אכן מתאימות לצרכים השונים שלכם. דלתות עץ יהיו יותר חמימות ומעניקות תחושת ביתיות בעוד דלתות ברזל יעניקו יותר בטחון אבל תחושת קרירות.

5. חשוב לקחת מידות לפני שיוצאים מהבית על מנת למנוע מצבים בהם תצטרכו לרוץ פעמיים או ללכת הלוך חזור על מנת לבחור את הדלת שלכם. מידות אלו צריכות להילקח בדיוק מאחר וגם חוסר הדיוק הקטן ביותר הינו משמעותי ועלול ליצור בעיות. לכן, אם אתם משפצים את הבית, אל תסמכו על עצמכם ובקשו מבעלי המקצוע לבצע את המדידות. דרך נוספת היא להזמין את נציג חברת הדלתות לבצע את המדידות השונות. כך, גם במקרה והיתה טעות במדידה, חברת הדלתות תישא באחריות לתקן זאת מכיוון שנציג מטעמה ביצע את המדידה הזו.
התייעצו עם אנשי מקצוע
חשוב שתזכרו כי רכישה של דלת איננה רכישה של מה בכך. מדובר במוצר שחייב להיות איכותי וחזק, הוא ישמש אתכם למשך שנים רבות. לכן, אל תתפשרו ולאורך כל התהליך התייעצו עם אנשי מקצוע אשר יסייעו לכם לבחור בצורה הטובה ביותר את הדלת, את חומר הגלם ממנו היא עשויה ואפילו את הצבע והעיצוב שלה. אל תתפשרו, אחרת זה יכול לעלות לכם ביוקר רב. דלת שלא תהיה איכותית מספיק לא תגן בצורה יעילה על הבית , לא תאטום את הכניסה בצורה נכונה וגם תהרס לאחר תקופה קצרה יחסית. לכן אל תתפשרו ובחרו דלת תוך בדיקה של כל פרט ופרט האחראי על רמת האיכות של אותה דלת.

לסיכום, אין ספק שמדובר בבחירה לא קלה. בחירת דלתות מעוצבות אינה עניין של מה בכך וניתן להיעזר באיש מקצוע.