וילונות לבית ולמשרד – לא מה שחשבתם

עבור רבים מאיתנו וילונות נתפסים כמוצר מיושן ששייך לעידן אחר. משהו מהבית של סבא וסבתא שצובר אבק ומזקין את החדר. ובכן, לא עוד. כיום וילונות זוכים לעדנה מחודש כמוצר שנולד מחדש באופן צעיר ורענן והוא בעל הפוטנציאל להוסיף אלמנט דקורטיבי ושימושי לכל חדר בבית או במשרד. וילונות מגיעים כיום במגוון של הדפסים וטקסטורות וניתן להתקין אותם בקלות יחסית ובעלות לא גבוהה כדי להשיג תוצאה מרשימה ומכובדת. ניתן כיו גם לשלבם במסגרת בית חכם. כל מה שרציתם לדעת על וילונות ולא העזתם לשאול.

כיצד לבחור מתקין וילונות ?

ישנם מספר שיקולים שצריכים לקחת בחשבון לפני שבוחרים מתקין וילונות לבית או למשרד. ריבוי החברות העוסקות כיום במכירה והתקנה של וילונות פועל כיום לטות הצרכנים אך יש לדעת לנצל זאת נכון.

1. חפשו מידע באינטרנט – כיום ניתן למצוא מתקין וילונות מקצועי ומיומן מבלי לעזוב את הבית. חברות התחום הוילונות עושות כיום מאמצעים רבים כדי לזכות בכיסו של הלקוח. חפשו חברה בעלת מוניטין אמין והמלצות של לקוחות כיון ששירות טוב הוא לעיתים הדבר הכי חשוב.

2. מבחר – חפשו חברות המציעות מבחר רחב של מוצרים. לעיתים נזדקק ליותר מפתרון הצללה אחד ולכן חשוב שהחברה שעימה נעבוד תוכל לספק לנו פתרונות מסוגים שונים עבור חדרים שונים בבית או צרכים שונים שעלולים להיווצר.

3. עלות מקסימלית – קבעו לעצמכם תקציב יעד שממנו אינכם מוכנים לחרוג. חשוב שמדובר יהיה בתקציב הגיוני וריאלי מצד אחד אך מצד שני אין צורך להיכנס לעלויות גבוהות מאוד שכן וילונות אמורים להיות פתרון זול יחסית לשדרוג הבית או המשרד.

4. אחריות – ודאו כי המתקין שבחרתם עומד מאחורי העבודה שלו באמצעות לקיחת אחריות על איכות העבודה. אין דבר יותר מתסכל מהתקנה לא איכותית ללא אחריות.

5. השוו מחירים – בצעו השוואת מחירים בין לפחות 3 בעלי מקצוע. אין סיבה לשלם יותר באווירה התחרותית השוררת כיום בשוק הוילונות.
כעת אתם מוכנים ליהנות מוילונות מעוצבים בהתאמה אישית אשר ישקפו את טעמכם ויספקו לכם פתרון הצללה איכותי וטוב.