חובה בכל בית מזרון זוגי, מזרון יחיד

ישנם מוצרים בבית שניתן לחיות בלעדיהם והם נחשבים כמוצרי נוחות כמו, מדיח-כלים, מזגן, מכונת אספרסו, מייבש כביסה ועוד, מזרון זוגי, מזרון יחיד אומנם נחשבים כמוצרים שכל מהותם היא נוחות אך הם לחלוטין חובה בכל בית ולא ניתן לחיות בלעדיהם. אם בריאותכם חשובה לכם, כדאי שתקפידו כי מזרונים אלה יהיו בנוסף גם אורטופדיים, עשויים מחומרים איכותיים ובעלי תמיכה אנטומית מלאה. מזרון איכותי שיודע להעניק לך שינה איכותית וממצה אינו נחשב למותרות.

יחיד אבל לא לבד
מזרון יחיד פשוט יותר לבחור כי הנתונים הם של לקוח בודד ואין כל צורך להתחשב גם בנתוני בן הזוג. כפי שנדרש להתאים מזרון זוגי כך צריך להתאים גם מזרון יחיד ולבדוק את גילו של הלקוח, משקלו, הרגלי השינה שלו ומהי דרגת הקושי האהובה עליו. מכיוון שעל מזרונים אלה לרוב ישנים ילדים ונוער, מומלץ כי המזרונים יהיו בדרגת קושי בינונית ומעלה וזאת כדי לספק תמיכה אנטומית החשובה לגיל ההתפתחות.

ילדים שאינם ישנים על מזרון אורטופדי ונוח, צפויים לפתח בעתיד בעיות יציבה ואף כאבי גב.

לשכב על ביצים
מזרונים אורטופדיים רבים הם בעלי שכבות ביצים שמובנות בתוכם. תפקידן של שכבות אורטופדיות אלו הוא לפזר את משקל הגוף בצורה שווה על המזרון ובכך למנוע היווצרות של עומס משקל הגוף באזור אחד, דבר שיכול לגרום כאב ואי נוחות. מזרון זוגי, מזרון יחיד בעלי שכבת ביצים מומלצים במיוחד לבעלי משקל עודף או לסובלים מכאבי גב כרוניים.שכבת ביצים מעניקה תמיכה מקסימלית לגוף ובכך מגדילה את הסיכויים לשינה טובה ואיכותית.

צעד קטן למדע וצעד גדול לשינה

מזרון זוגי, מזרון יחיד ויסקו הוא בעל אלסטיות ורגישות לטמפרטורה שמאפשרים לו להתעצב בהתאם לצורת הגוף בזמן השינה. מזרונים אלה פותחו בטכנולוגיה מתקדמת על ידי מדעני סוכנות החלל האמריקאית ומאוד פופולאריים גם אצלנו. ויסקו הוא שמו של פולימר (ספוג) איכותי שבזכות רגישותו הרבה לטמפרטורה הוא מתאים עצמו למבנה הגוף שישן עליו ומעניק שינה נוחה ואיכותית יותר. שינה מלאה, נוחה ומספקת היא ללא ספק מדד להשכמה ערנית ומלאת אופטימיות.