חתימה מחייבת על אמנת שירות

כדי לבחור בבעלי מקצוע איכותיים באופן הקל והפשוט ביותר, עליכם רק לטלפן למספר הטלפון *2545, ובעל המקצוע המבוקש של חברת בעלי מקצוע מומלצים – people יגיע אליכם.

בחירה באיש המקצוע הטוב ביותר

לעיתים אנו זקוקים לאיש מקצוע או חברה מנוסה, אך איננו יודעים כיצד לעשות זאת. לשם כך הוקמה חברת http://www.people.co.il. כדי לבחור במוביל האמין ביותר עליכם רק להתקשר כאמור למספר הטלפון שלנו, וחברתנו תמצא עבורכם את בעל המקצוע הדרוש לכם.

בדיקת אמינות העובדים

כל בעלי המקצוע וכן החברות המנוסות בתחום, העובדים עם חברת People, עברו בדיקת אמינות, מבחינה מקצועית ומבחינת טיב השירות. כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שחברתנו תמצא עבורכם את בעל המקצוע המתאים לכם ביותר, מבחינת רמת השירות הגבוהה ומבחינת השירות האמין.

חתימה מחייבת על אמנת שירות

החברה מקפידה לעבוד רק עם בעלי מקצוע מן האיכות הגבוהה ביותר. מסיבה זו כל בעל מקצוע העובד עם החברה, הנשלח אליכם, חתום גם על אמנת שירות מחייבת, שהוא מחוייב לה אישית.

אמינות השירות וחיסכון בזמן

חברת People גם חוסכת לכם זמן יקר. החברה עושה כל שביכולתה, ועוברת את כל הדרך לבחירה בבעל המקצוע האמין והמקצועי עבורכם. בכך היא חוסכת לכם זמן יקר, והתרוצצויות בחיפוש אחר בעל המקצוע המתאים מבחינת השירות והמחיר. יש לציין כי כל בעלי המקצוע העובדים עם החברה, ללא יוצא מהכלל, עברו בדיקת התאמה מבחינת מקצועית ומבחינת אמינות השירות.

שעות הפעילות

חברת People עומדת לשירותכם במשך עשרים וארבע שעות ביממה, שישה ימים בשבוע. זאת פרט למתן שירות משעת כניסת השבת ועד שעת צאת השבת.

שירותי ההובלה מיועדים להובלת דירה, הובלה של משרדים ואף לשם הובלות קטנות של מספר קטן של ארגזים, או חפץ בודד. עליכם רק להתקשר למספר הטלפון המצוין של החברה כדי לקבל מחירון הובלת דירות הוגן. באתר החברה תוכלו למצוא מענה לכל בעיותיכם.