טיפים מקצועיים על בחירת מערכת אזעקה למרכולים

האם גם אתה בעל מרכול ? זכיין של רשת שיווק ? מנהל שכיר של סניף מקומי מטעם הרשת ? במסגרת תפקיד כזה, האחריות על מניעת גניבות וגזל בתוך המרכול היא אחריותך הבלעדית. לא ניתן לקיים אחריות זו מבלי לבדוק את מערת האזעקה, ובמידת הצורך, להמירה במערכת טובה יותר. מערכת האזעקה עובדת כאשר אתה והעובדים שלך הולכים לישון. הגנבים תמיד נמצאים בפעולה, זו צריכה להיות הנחת העבודה של כל אדם המנהל מרכול. היות וכך, בלילה שיטות העבודה שלהם שונות ואינן כוללות שוד של בני אדם, אלא גזל הכולל חדירה למרחב החנות וריקונה ממוצרים. מערכת אזעקה טובה עשויה למנוע את התסריט הזה, שכן הצלצול יישמע באזניהם של אנשים נוספים שיתאגדו סביב החנות, ובנוסף – מוקד הבטחון יעודכן באמצעות האזעקה, ויספק תגבורת שתסייע ללכוד את הגנב. במידה ואתה מתעתד לרכוש מערכת אזעקה, אנו מציעים לך מקבץ טיפים מקצועיים שיפורטו בפסקאות שלפנייך:

מומלץ לקנות מערכת אזעקה המחוברת למצלמה

מערכת אזעקה המחוברת למצלמת אבטחה או מצלמה נסתרת יוצרת אפקט לפיו ניתן להתחקות אחר כל בן אדם שפרץ לחנות באופן לא חוקי. בתסריט זה המצלמה חבויה, והגנב, שלא פעם הצליח גם לשבור מצלמה בעודו בחנות, יצולם על ידי המצלמה בלא יודעין לאחר שתוסתר היטב ממנו. באותו הזמן האזעקה פועלת ומשמיעה רעשים חזקים בצורה בלתי פוסקת. הטלפון בעמדת מנהל המרכול מצלצל על מנת לדרוש את הסיסמה שהוסכמה בין המוקד לבין המרכול. אי מענה, או אספקת סיסמה לא נכונה תפורש כחדירה וגניבה, והמוקד ישלח תגבורת בהקדם האפשרי. במידה והגנב הצליח להימלט לפני כן, רק מצלמת האבטחה תוכל להציל אתכם מאובדן המוצרים, שכן מאותו רגע הטיפול עובר למשטרה, והחוקרים שלה יזדקקו לסרט הוידאו שהפיקה מצלמת האבטחה.

מומלץ להגביל את הקודן במספר נסיונות הקשת הקוד הנכון

בהינתן אי הגבלה, הגנב יוכל באמצעות קומבינטוריקה פשוטה להתחקות אחר הקוד הסודי ולנטרל את האזעקה. מספר מוגבל של נסיונות ינעל את הקודן וישמיע אזעקה באופן בלתי פוסק. מומלץ, בהקשר זה, ליידע את העובדים בכך שכמות הנסיונות מוגבלת, ולכן עובד אשר פותח את הסניף בבוקר יהיה חייב בהקשת הקוד כמו שצריך. מומלץ, בהקשר זה, ליידע את העובדים בכך שכמות הנסיונות מוגבלת, ולכן עובד אשר פותח את הסניף בבוקר יהיה חייב בהקשת הקוד כמו שצריך.

קנו מערכת אזעקה רק ממשווק מוכר

לא מומלץ לקנות מערכת אזעקה ממשווק שאינכם מכירים או אינכם סומכים עליו. חשוב לבדוק את שומת המשווקים עמם אתם עובדים, ושהם הסבו שירות טוב ומקצועי ללקוחות שלהם בעבר.

דאגו שהמצלמה שתחובר למערכת האזעקה תצלם רחוק ככל הניתן

צילום מרחוק יוכל לצלם את הגנב גם כאשר הוא נמצא בצד השני של המרכול בתקריב טוב, ובאיכות ברורה. אל תתפשרו על מצלמה זולה שאינה יכולה להגיע למרחקים גדולים. הדבר חשוב במיוחד בסופרים הגדולים בני 7 – 10 מעברים.

דאגו שהמצלמה שתחובר למערכת האזעקה תצלם בלילה

גנבים רבים פועלים בחסות החשכה ואינם מדליקים את האור בסניף. אם מדובר במצלמה שלא מצלמת בחושך, הגנבים לא ייראו ולקלטת שתצולם לא יהיה ערך. על כן, המצלמה חייבת להיות מבוססת על אינפרא אדום המצלם גם בחושך.