ייעוץ נדל"ן- המדריך המלא

שלב מספר 1- בחירת יועץ נדל"ן

כאשר אתם מחפשים ייעוץ נדל"ן עדיף ותפנו למישהו המתמחה בתחום הנדל"ן ועוסק בו שנים רבות. רק אדם בעל ניסיון ידע להגיד לכם את התחזית של שוק הנדל"ן, ידע למצוא מציאות אטרקטיביות ולעזור לכם לסגור עסקאות מוצלחות ומניבות. היום, אנשים רבים בוחרים בשוק הנדל"ן כאפיק להשקעה: הבנקים כבר לא אמינים, הבורסה לא יציבה ולכן שוק הנדל"ן הוא הבחירה המועדפת על אנשים רבים לשם השקעה ושמירת ערך הכסף. אולם גם כשמדובר בתחום זה, יש להבין ולדעת מה עושים, איזה סוג נכס קונים ולא פחות חשוב אם לא יותר- איפה קונים את הנכס. אתם יכולים לקנות משרדים אותם תשכירו לאחר מכן, דירות מגורים, קרקעות לבנייה עתידית, קרקעות לחקלאות, בניינים שלדעתכם יהפכו לפרויקט פינוי בינוי, והאופציות עוד רבות. כדי שבאמת תוכלו להרוויח מהעסקה בחרו יועץ נלד"ן מנוסה, שיש לו ניסיון בתחום והצלחות מוכחות.

שלב מספר 2- בחירת כיוון

אנשים פונים לייעוץ נדל"ן לכמה מטרות: ישנם אנשים שרוצים להשקיע את הכסף שלהם באפיק של רכישת קרקעות או מבנים ולכן פונים ליועץ נדל"ן שיסייע להם במציאת השקעה טובה ובטוחה. אנשים אחרים זקוקים לייעוץ נדל"ן לשם רכישת קרקע, משרד, בית או כל נכס אחר עבור שימושם הפרטי. בני המקרים הללו רצוי שתתייעצו עם מי שמבין בתחום ועוסק בכך יום יום מזה שנים. לאחר שפניתם ליועץ נדל"ן אתם צריכים להחליט מה הכיוון אליו את רוצים ללכת, האם אתם מעוניינים ברכישת קרקעות שאולי בעתיד יבנו עליהם ויניבו כסף, האם אתם רוצים לקנות דירה ולמנף אותה ולמכור אותה לאחר תקופה, האם אתם פתוחים לאופציה של קניית דירה או משכרת והשכרתם- עליכם לבחור מהם הכיוונים המתאימים לכם ולא פחות חשוב מהו התקציב והמיקום הכללי של הנכס.

שלב מספר 3- בחרו השקעה שמתאימה לכם

לאחר שחשבתם מה התקציב שלכם להשקעה או לרכישת נכס ופחות או יותר איזה אזור אתם רוצים את הנכס שבו עם יועץ הנדל"ן שלכם ובצעו תיאום ציפיות ותעברו יחדיו על כל הפרמטרים החשובים לכם בנכס, בין אם מדובר בנכס להשקעה או בנכס לשימוש פרטי. מבין האופציות שיציע לכם יועץ הנדל"ן בחרו את זו שמתאימה לכם בצורה הטובה ועונה לכם על הציפיות והרצונות.