לבטיחותכם – אסור לדחות את תיקון האינטרקום!

לבטיחותכם – אסור לדחות את תיקון האינטרקום!

שירותי תיקון אינטרקום ניתנים לדלתות כניסה לבית העשויות מאלומיניום. התיקון כולל גם ידיות, תיקון קוד סודי וכן תיקון מנעולים חשמליים. עם זאת ניתן גם לקבל גם התקנה של תיבות דואר לבתי מגורים ולבתים פרטיים.

דחיית תיקון האינטרקום הינה סכנה בטיחותית

יש לציין שחובה לא לדחות את תיקון אינטרקום, ולבצע אותו ללא כל דיחוי. יש לפנות לאיש מקצוע מנוסה הבקיא בתחום זה. זאת משום שבשעה שהאינטרקום אינו פועל, עלולות להתעורר בעיות בטיחות שונות לבני הבית או לעובדי המשרד שלכם, השוהים בבית או בעבודה בבית העסק. לשמירת הביטחון חובה לבצע את התיקון מיד.

התופעה של תיקוני אינטרקום מיד לאחר רכישתם

במקרים רבים נראה כי נדרש תיקון אינטרקום ממש לאחר רכישת המכשיר. זאת מן הסיבה שהמכשיר נרכש מגורם שאינו מקצועי ומהימן, ואשר מכר ללקוח מוצרה באיכות לקויה, או שהמכשיר לא הותקן בצורה נכונה. סיבה אחרת היא שהמכשיר פשוט התיישן ולכן נדרש בו תיקון הכרחי.

יש לדרוש תעודת אחריות וקבלה מן החברה

כדי להימנע מן הצורך התכוף של תיקון אינטרקום, יש לוודא קודם כל שרכשתם את המכשיר מגורם אמין ומקצועי. כדי להבטיח זאת דאגו לדרוש מן החברה המספקת לכם את המוצר תעודת אחריות לתיקון המוצר. כמו כן יש לבקש גם קבלה על קנייתו.

בחירת החברה המתאימה לרכישת המכשיר

יש לזכור לקרוא המלצות על החברות השונות לאינטרקום שניתן למצוא באתרי האינטרנט. ניתן למצוא בקלות ביקורות רבות על רמת ביצועיהן של מרבית החברות הקיימות, באתרים העוסקים בתחום. בנוסף למתן הביקורות באינטרנט ניתן, כמובן, לשאול לדעתם של חברים ובני משפחה שרכשו את המכשיר מן החברה בעבר. הם אף יספרו לכם כי לא נאלצו לתקן את המכשיר מספר שנים לאחר רכישתו.

הקפדה על רכישת מכשיר מאיכות גבוהה

יש לציין שמכשיר האינטרקום, בדומה לכל מוצר אחר, עלול להתקלקל עם חלוף השנים. לכן רצוי להקפיד לרכוש מכשיר חדשני מאיכות גבוהה ביותר. בכך תוכלו להבטיח שלא תזדקקו לשלם תמורת תחזוקה מרובה של מכשיר האינטרקום, וכי לא תחויבו לשלם תמורת תיקונים חוזרים ונשנים.

לפני רכישת המוצר יש להבטיח שמכשיר האינטרקום עמיד במים. זאת משום שצידו האחד של המכשיר חשוף תמיד לתנאי מזג האוויר. לכן הקפידו על בחירה בשירותיה של חברה מנוסה ומתקדמת.