מדריך בחמישה שלבים לעיצוב פנים של דירות

החיים בדירה שעוצבה בקפידה הם חיים יותר נעימים ויותר נוחים, כך שאם גם אתם רוצים לעצב את דירתכם החדשה אפשר בהחלט להבין מדוע זו בחירתכם. לבחור את הריהוט הנכון ואת כל הפרטים הקטנים זו משימה גדולה, כך שזה טבעי שתרצו להתייעץ עם המומחים כדי לעשות את זה נכון. כאן לפניכם מופיע מדריך קצר שיעזור לכם לעצב את דירתכם החדשה בדיוק כמו שהייתם רוצים.

הגדרת החלום

אי אפשר להתחיל לעצב דירה רק עם חלום שיש לכם, והשלב הראשון שצריך לעבור הוא לנסות להביע את החלום בציור או בכתב ולהפוך אותו למשהו יותר קונקרטי. איפה הרהיטים צריכים להיות מסודרים ואיזה סוג של עיצוב אתם רוצים?

החלטה על עיצוב עצמאי

השלב השני, אחרי שיהיה לכם פחות או יותר מושג איך אתם רוצים לעצב את הדירה, הוא להחליט האם אתם הולכים לעשות את זה לבד או לא. היום ישנם הרבה מעצבי דירות שיכולים לעזור לכם בכך, כך שאין טעם לעשות זאת באופן עצמאי אם זה לא תחום ההתמחות שלכם.

בוחרים מעצב מוכשר ואמין

כפי שלא הייתם פונים לחברת פינוי אגרנות כפייתית מבלי לקרוא עליה חוות דעת ומבלי להתייעץ, כך גם לא כדאי לבחור מעצב פנים מבלי שאתם יודעים עליו דבר. נסו לקרוא חוות דעת אונליין ונסו גם לראות עוד עיצובים שעשה המעצב שבו בחרתם כיוון שזה יעזור לכם להיות בטוחים שבחרתם נכון.

החליטו מראש על המחיר

השלב הבא הוא לקבוע מחיר מול מעצב הפנים לגבי עבודת העיצוב שלו. חבל להשאיר את הדברים האלה פתוחים ולמצוא את עצמכם במצב לא נעים בהמשך, וכדי להימנע מכך הכול צריך להיות ברור עוד לפני תחילת עבודת העיצוב.

קנו דברים שאתם אוהבים

השלב האחרון הוא שלב הקניות והוא גם השלב שבו מסדרים את הציוד ואת הריהוט בתוך הדירה עצמה. חשוב מאוד שלמרות כל ההמלצות של מעצב הפנים שלכם אתם כן תקפידו גם על בחירת הציוד שאתם בעצמכם אוהבים. אין לכם טעם לקנות משהו רק בגלל שמעצב הפנים המליץ עליו.