מדריכים לאילוסטרייטור בחינם

מדריכים לאילוסטרייטור בחינם

תוכנת אילוסטרייטור הינה תוכנה מדהימה שהרבה גרפיקאים נעזרים בה, אם על מנת לעצב לוגו, לשלב בין מלל לתמונות ועוד. כוחה הגדול של התוכנה טמון בעובדה שהיא מאפשרת ליצור עיצובים וקטורים, כך שהם נשמרים באיכות מעולה ותמיד יישארו חדים בכל קנה מידה. עם זאת, גם מי שמכיר לעומק את התוכנה, עשוי להיתקל בלא מעט שאלות, ולו כיוון שהיא מכילה אינספור פונקציות שמתחדשת מעת לעת. כך למשל ייתכן ואינכם יודעים באיזו שיטה להשתמש על מנת לפרק באופן הנכון ביותר תמונה, אינכם מבינים מדוע המלל שאתם מכניסים בעברית נכתב מהסוף להתחלה, או אתם מבקשים לדעת כיצד יוצרים פטרן ושומרים עליו גם לאחר שמשחקים עמו.

בחירה מושכלת

אין לצפות שכל מדריך אילוסטרייטור יעבור על כל האופציות הקיימות, ולו כי לרוב כל מדריך מתמקד בנישה מסוימת. כך למשל ניתן למצוא מדריך שעוסק במילוי של צבע, מדריך שעוסק בשינוי צורת מלל, מדריך שעוסק בפילטרים, מדריך שעוסק בחיבור בין אובייקטים, מדריך שעוסק בעבודה עם שכבות וכדומה. מכאן שאם מחפשים אחר מידע הנוגע לסיבוב תמונה, יש להקיש את צמד המילים "מדריך אילוסטרייטור סיבוב תמונה" בשורת החיפוש, ולעבור על מגוון התוצאות. כמו בכול תחום, גם פה אין לצפות שכל התוצאות יהיו איכותיות, ועל כן אם מכירים מוסד לימודים מוצלח שעוסק בעיצוב, ועל הדרך הוא מציע לתלמידים שלו מבחר מדריכים לאילוסטרייטור בחינם, אז מדובר על בחירה מבטיחה.

קהל יעד

בעוד שאת תוכנת הפוטושופ גם אנשים שאינם עוסקים בעיצוב עשויים להכיר (למשל עבור עיבוד תמונות), הרי כאשר מדובר על תוכנת אילוסטרייטור, לרוב רק אנשים שמגיעים מעולם העיצוב מכירים. עם זאת, חבל שאלו פני הדברים, וזאת כי יש כמה טריקים פשוטים שתוכנת אילוסטרייטור מאפשרת, טריקים שיכולים להיות רלוונטיים עבור בעלי אתרים באינטרנט, אנשים שמבקשים לעצב לבד כרטיסי ברכה וכדומה. כמו כן, יש לציין שלצד מדריכים לאילוסטרייטור בחינם, גם יש אתרים שמציעים אימג'ים בחינם שמיועדים עבור התוכנה, כך שבכלל מדובר על הטבה אדירה שראוי לנצל- ולו בשביל הכיף.

Sorry, comments are closed for this post.