מומחית בעיצוב פנים

מומחית בעיצוב פנים

העולם המודרני והחדשני מוביל אותנו לצורך של עיצוב והתאמת הסביבה לצרכים המדויקים של המשתמשים בו. בין אם מדובר על סביבת עבודה משרדית ובין אם מדובר על סביבת המגורים של כל אחד מאתנו תמיד ישנו הצורך להפוך אותן לסביבות נעימות ופונקציונאליות הרבה יותר.

מקצוע אדריכלות פנים הוא זה הנותן בידיו של איש המקצוע להפוך אות החלום למציאות ואת הסביבה הנתונה לטובה ביותר עבורכם וזאת בהתאם לטעמו האיש של כל אחד ולתקציב העומד לרשותו.

עיצוב והתאמה של החלל הפנימי הוא תפקידו של אדריכל הפנים או מעצב הפנים בעוד תפקידו של האדריכל הוא בתכנון המעטפת החיצונית של המבנה ואת סביבתו הבנויה.

מומחית בעיצוב פניםהיא אדריכלית אשר כל הכשרתה נסובה סביב שיפור ושינוי החללים הפנימיים של כל מבנה ואשר צברה ניסיון רב בעיצובי פנים של מבנים שונים תוך שימוש בחומרים מגוונים ואלמנטים איכותיים והפיכתם של כל המבנים לחללים פונקציונליים ומרהיבים התואמים את צרכי הלקוח.

הידע המקצועי הרב שרוכשת מומחית בעיצוב פניםמורכב ממכלול רב של תחומים כגון: אמנות, הנדסת בניין, אמנות חזותית ועוד.

מומחית בעיצוב פניםעובדת עם אנשי מקצוע רבים כמו מתחום הריהוט, התאורה, החשמל ועוד ויחד בשילוב כוחות מגיעים כולם בניצוחה של מומחית בעיצוב פניםלעיצוב החלל המותאם והמדויק ביותר עבורכם.

מציאת מומחית בעיצוב פנים

מומחית בעיצוב פניםחייבת לקחת בחשבון את התמונה הכוללת ביחס למבנה הקיים כמו העדפת הלקוח, הבנת צרכיו, התאמת התהליך לתקציב וכמובן גם טעם וסגנון אישי ובכך להתחיל ולבנות את ההליך של העיצוב תוך תכנון ומחשבה מעמיקים באשר לתוצאה הסופית הצפויה.

יצירת החלל במסגרת הליך עיצוב פנים ייעשה תוך אלמנטים אמנותיים ומעוצבים הדרושים לשם יצירת החלל באופן מיטבי תוך התייחסות מלאה למידת הפונקציונאליות שבו.

אם ניקח למשל את המטבח שהוא אחד החדרים המבוקשים ביותר לשינוי ותכנון מחדש הרי שבחלל זה בו מתבצעות משימות רבות באופן שוטף, יש להיערך בהתאם ולהבין את הצורך של החלל למלא את ייעודו בידי המתגוררים בו. יש להתייחס לעיצוב מטבחים בכובד ראש על מנת שהתוצר הסופי יהיה טוביותר מבחינה ויזואלית ובעל אווירה נעימה יותר וכמובן פונקציונאלי יותר ובו תבוצענה המשימות השוטפות בנוחות וביעילות.

במסגרת עבודתה של מומחית בעיצוב פניםנערך שינוי ועיצוב מחדש לא רק של בתים אלא של מוזיאונים, בתי מלון, משרדים ועוד, כאשר הניסיון הרב שצברה במהלך השנים יגרום להבדל הגדול ולתוצאה משולמת התואמת את ציפיותיכם .