מזרונים- עלויות

רכישת מזרנים נושאת בחובה לא מעט חששות ודאגות בעיקר בשל ההוצאות הגבוהות הכרוכות בעסקה. ייתכן כי ההוצאות הנדרשות עבור מזרון חדש ואיכותי יגררו לכדי הוצאה כלכלית גבוהה במיוחד שאיננה בהכרח תואמת את מגבלות התקציב של המשפחה הישראלית הממוצעת. השאלה הנשאלת היא מדוע מזרונים נחשבים כיום למצור כה יקר והאם ישנה אפשרות למצוא מזרון במחירים סבירים ונוחים לכל כיס מבלי כמובן להתפשר על איכותו? כל זאת ועוד בשורות הבאות שלפניכם.

לפי מה נקבעות העלויות?

כידוע, אדם ממוצע מבלה שליש מחייו בשינה. נניח והיה עליכם לשהות שליש מחייכם בדירה מסוימת או נרחיק לכת באי בודד? האם לא הייתם מעוניינים שבתוך המרחב החדש הזה יהיו את כל האמצעים החיוניים ואף הבסיסיים ביותר? יתרה מכך, האם לא הייתם מוכנים להשקיע סכומים לא מבוטלים כדי ליהנות משלל הצרכים, הפינוקים והאמצעים הללו? כל זאת ועוד נכון ותקף גם לגבי מזרונים.

החשיבות של מזרון איכותי

על אף שהמזרון הוא לא מאותם הפריטים שאנו נתקלים בהם רבות במהלך היומיום, בכל זאת הוא זה שמהווה את המפתח לשינה איכותית ובריאה המשפיעה באופן ניכר על התפקוד השגרתי של כל אדם. ניתן לומר שרמת התפקוד של כולנו במהלך שעות העירות טמונה למעשה באיכות של מזרנים ועל כן נקל להבין את החשיבות הרבה שיש לייחס לתהליך בחירת מזרונים. חומרי הגלם של כל מזרון לרבות סוג הטכנולוגיה מהם יוצרו, הם אלו שמכתיבים ברובם את העלות הסופית.

לא להתפשר על איכות

כך למשל העלות של מזרון קפיצים תיקבע בהתאם לכמות הקפיצים המוטמעת בתוכו, מהגודל שלהם, מהקוטר, ומהכמות של שכבות הריפוד המצויות מעל הקפיצים לרבות עובי השכבות המצויות במזרון שנועדו לפזר את לחץ הגוף כמו שכבת הלטקס ושכבת הויסקו במזרונים. חשוב להבין כי מזרון איכותי הוא לא בגדר מותרות, להיפך מדובר בצורך חיוני ואף בסיסי בשגרת החיים של כל אדם. על כן כאשר אתם רוכשים מזרון חשוב לא להתפשר על איכותו, בררו בקפידה אודות היצרן העומד מאחורי המזרון המבוקש לכם.