עיצוב חדרי ילדים

עיצוב חדרי ילדים

אומרים שההעדפות בכל הנוגע לעיצוב, אופנה וסטיילינג אישי, נבנות בסביבות גיל ההתבגרות ומתעצבות בשנים שלאחר מכן.
בשנים האחרונות אפשר לראות מגמת "ילדים מבוגרים"- ילדים שממהרים להתבגר ולהקדים את זמנם בכל דבר, גם בטעם האישי. ילדה בת 6-11 היום יודעת בדיוק מה היא רוצה בחדר ובאילו צבעים כדאי להשתמש. עיצוב חדרי ילדים יכול להיות רגע קסום של חיבור בין ההורים לילד, אם עושים את זה נכון.
השלב הראשון בעיצוב חדרי ילדים.

השלב הראשון מתחיל בקביעת התקציב וזה התפקיד הבלעדי של ההורים, לילד אין מה לתרום לדיון הזה. לאחר מכן, כדאי לשאול את הילד מה הוא חושב, מה דעתו, מה הוא היה רוצה לראות בחדר. גם אם הבקשה נראית לכם לא הגיונית כמו חלליות מעופפות בחלל או בובות ענק של דינוזאורים, בחדר שכולו צהוב או ירוק, תשמעו את הילד ובהמשך נסו למצוא את הפשרה שתתאים לכם.
עיצוב חדרי ילדים תוך מחשבה על העתיד

עיצוב חדרי ילדים ילדים בגיל הזה משנים את דעתם לעיתים קרובות, בהתאם לתוכניות טלוויזיה וטרנדים מתחלפים. לכן, תוך התחשבות ברצונות של הילד כדאי לחשוב איך מונעים מצב של שינוי העיצוב בתוך זמן קצר בגלל שהדמות האהובה עליו התחלפה בדמות אחרת. דרך אחת היא מדבקות קיר, עם או ללא דבק, במקום צביעה או ציור קיר. הן נשלפות ומשאירות מינימום נזק לחדר המעוצב. חדר שהיה צבוע בקיר כחול, עם מדבקות קיר של דינוזאורים, יכול בקלות להתחלף לחדר של מטוסים וחלליות אם הילד שינה את דעתו כעור שנה או שנתיים, לעיתים אף פחות.
כולנו מכירים את הקלישאה- בנים בצבע כחול ובנות בוורוד. כיום אפשר לראות פחות ופחות בנות שאוהבות רק ברביות ובנים שאוהבים רק כדורגל וחיילי צעצוע. שמות הילדים הפכו "יוניסקס" וכך גם תחומי העניין שלהם. גם בנים וגם בנות אוהבים כוכבי טלוויזיה, פסטיגל, חלל ודינוזאורים. לכן, אל תמהרו לעצב חדר נסיכות לילדה. תבררו מה היא אוהבת, באיזה חדר היא תשמח להתעורר כל בוקר. ילד שהיה שותף לעיצוב החדר שלו, ישמח לישון במיטה שלו ולבלות זמן בחדר שלו.
לכל בעלי העסקים ריהוט משרדי