פשוט ויעיל – ניקוי ספות

ספות מהווה את אחד המרכיבים היקרים ואף היותר שימושים בסלון. אנשים לא ממהרים להחליף אותן, אם מכיוון שמדובר בפרוצדורה, ואם כיוון שחבל על הכסף. על כן טוב לדעת שגם אם הספה נמצאת במצב רע, מוכתמת ואף מדיפה ריחות רעים, אין זה הזמן להתייאש ממנה, וכל שצריך הוא אך ורק להזמין שירות ניקוי. אומנם לא כול מי שמציע את השירות אכן משיג תוצאות, אך אם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה, ניתן לשוב ליהנות מהספות ממש כמו בימים הראשונים.

גורמים

גורמים שיובילו לכתמים על ספות לא חסר. אלו יכולים להיות חיות המחמד, הילדים, הרגלי אכילה בסלון, פליטה של תינוקות, ישיבה עם בגדי עבודה, עבודות יצירה שמצאו את דרכן לסלון, עליה עם נעליים ועוד מגוון תאונות כגון אגרטל שנשפך ועוד. עם זאת טוב שיש מה לעשות ואין לשמור עליהן מכל משמר, אלא יש לחיות בבית ולתת לבית ולרהיטים שבו לשרת אתכם ולא הפוך. על כן יש להקפיד, אך ברמה הגיונית, ואם קרה והספה הגיעה למצב מוכתם, כל שצריך לעשות הוא להזמין שירותי ניקיון לספה.

עד הבית

להבדיל משליחת הכביסה לניקוי יבש, או הגעה עם הרכב למכון שטיפה, את הספה יותר קשה לשלוח לניקוי ובנוסף אף אחד לא מחבב את הרעיון לוותר עליה לכמה ימים. על כן טוב לדעת שכשמדובר על שירות ניקוי ספות, אין צורך להתאמץ, אלא פשוט יש לאפשר לאיש המקצוע להגיע עד אליכם. פשוט פשוט.

אקסטרה

עוד בעיה שטיפול ניקוי ספות יכול לפתור מלבד תופעת הכתמים, נוגע לתופעת ריחות הלוואי שלא פעם נאגרים עם הזמן, אם בעקבות זיעת הגוף או אם בעקבות גורמים אחרים. כאשר מנקים ספה כפי שצריך ניתן לקבל אותה לא רק נקייה, אלא גם מריחה ומבושמת. בין הבדים השונים שניתן לעבוד עמם קיימים בדים סינטטיים, בדי כותנה, פשתן ועוד. לפני שסוגרים עם בעל מקצוע יש לברר את התאמת הניקוי לסוג הכיסוי ובמקביל לוודא מהם חומרי הניקוי, האם ישנה אחריות, ומהי העלות, כאשר תמיד יש לזכור שהמחיר שולי לעומת רכישה של ספה חדשה.