רכישת מכונת כביסה בתוך חנות מוצרי חשמל

אתם פותחים את דלת מכונת הכביסה ומגלים את הנורא מכל. המכונה לא סחטה. זה לא היה כה נורא אלמלא שמתם לב שבזמן האחרון היא קצת יותר מדי מרעישה ושלפעמים הבגדים לא הכי נקיים. כן, מכונת הכביסה היקרה והאהובה שלכם מתחילה לקרטע וכדי לא למצוא את עצמכם לפני שוקת שבורה הגיעה ככל הנראה העת להחליף אותה. בעבר נהוג היה לתקן מכונות כביסה, אולם המבחן של עלות מול תועלת פועל לרעת תיקון המכונה מפני שעלות התיקון לעתים אינה רחוקה מעלות מכונה מתוך חנות מוצרי חשמל.

מה קובע?

החלקים של המכונות החדישות הם יקרים במיוחד ולכן כאשר מכונה מתקלקלת לעתים קרובות אין טעם לבצע בה תיקון יקר, אלא פשוט לרכוש מכונה חדשה. רכישת מכונת כביסה אינה דבר כה יקר בייחוד כאשר כיום החנויות מציעות מבצעים נוחים במיוחד על מכונות כביסה של מיטב היצרנים. בכל חנות מוצרי חשמל שבה נמכרות מכונות כביסה תראו כמה דגמים וכמה סוגים של מכונות. מעבר להבדל בשם היצרן יש הבדלים נוספים שקשורים בסוג הפתח- קדמי או עליון, וגודל המכונה- כמה קיבולת של כביסה היא מסוגלת להכיל.

מידה מתאימה

לכך מתווספים הבדלים ושיפורים כמו כמות הסיבובים במהלך הסחיטה, בין 600 ל 1000, האם המכונה מבצעת שקילה אוטומטית, כמות הרעש שהיא מייצרת וכן הלאה. בבחירת מכונת הכביסה המתאימה עבורכם חשוב לנסות לאזן בין כל ההיבטים. קחו בחשבון שמכונה גדולה גם צורכת יותר חשמל ומבזבזת יותר מים, אלא אם כן יש לה מנגנון לחסכון במים. בחרו מכונה שתתאים למידות שלכם ולצרכים שלכם. שנית, קחו בחשבון את נושא הרעש. אם המכונה נמצאת במקום מבודד אז נושא הרעש אינו שיקול כה מרכזי.

שקט מכבסים

אחרת, העדיפו מכונה שקטה שתאפשר לכם להמשיך לקיים את שגרת חייכם בשקט ללא תלות במכונת הכביסה. עוד חשוב לקחת בחשבון את נושא צריכת החשמל על פי הדירוג האנרגטי של המכונה וכמובן את נושא האחריות והיקפה. מכונות בעלות פתח קדמי נחשבות חזקות יותר והן בעלות קיבולת גודלה יותר בדרך כלל ולכן עדיפות מאלו שבהן יש פתח עליון עם זאת הן זולות יותר ותופסות פחות מקום ולכן יתאימו לחללים צרים.