שיש למטבח מהודר עם אבן קיסר

שיש הוא חומר אצילי לכל הדעות. שיש הינו חומר שנוח וקל לעיבוד. ניתן להשיג מגוון של עיצובים בכל מיני גוונים וצבעים. ניקוי של שיש למטבח, חייב להתבצע בעדינות. גולת הכותרת של המטבח היא כמובן השיש. בכוחו של השיש לשדרג כל מטבח ולפעמים גם שיש פשוט יכול לתת את הטון הנכון בעיצוב המטבח. בהרבה מקרים שיש אינו חייב להיות יקר או אקסקלוסיבי, גם שיש קיסר יכול להיראות מהודר ולהתאים לצרכים ולשימוש היום יומי שלנו במטבח. בשנים האחרונות משטחים של אבן קיסר למטבח, הפכו להיות מאוד נפוצים, המשטח חזק הרב יותר אפילו משיש גרניט והוא עשוי מתרכובת של מינרל טבעי וחומרים סינטטיים נוספים.

הפופולריות של בחירת שיש סינטטי למטבח

שיש למטבח, אינו חייב להיות טבעי, יש הרבה משטחים שהם סינטטיים שמהווים פתרון יעיל לא פחות משיש טבעי. ניתן להשתמש בשיש סינטטי גם לחיפוי הקירות במטבח. יש סוגים של שיש שאינם מיוצרים בדרך טבעית אך היתרון הוא שניתן לשלוט על הצבעים והטקסטורות של השיש וליצור גימורים מרהיבים מה שאי אפשר שיהיה למשל בשיש טבעי. החזות של המטבח מושפעת מסוג וצבע השיש, בחירה של שיש עבור המטבח היא אינה בחירה פשוטה. אם אינכם בקיאים בתחום, כדאי לשאול את מעצב המטבחים שלכם שלבטח יש לו את הידע הרחב בכל הקשור לסוגי שיש שיתאימו למטבח שלכם.

שילוב של שיש טבעי וסינטטי

יש חומרים טבעיים כמו קוורץ שיש בסוגי שיש שונים. מינרל זה, נחשב לחזק ביותר ממש כמו דרגת החוזק של יהלום שהוא כידוע, החומר הכי חזק בטבע. בנוסף לקוורץ, יוצקים לתערובת השיש חומרים מלאכותיים שעל מנת שהשיש יקבל את הצבע הרצוי. השילוב בין שיש טבעי לבין שיש מלאכותי נחשב לעמיד ומוצלח. כדאי שתלמדו על סוגי השיש השונים בטרם תחליטו איזה שיש ברצונכם לרכוש למטבח. תוכלו למצוא מאמרים וחומר כתוב לגבי סוגי השיש שיכולים להתאים למטבח ולהגיע למסקנה שלכם. למרות שלשיש מסוג קיסר יש צבעים שונים ועזים, כדאי לבחור בצבע שיתאים למטבח ויהיה רגוע, היות ובמידה ותתחרטו לא תוכלו בכל פעם להחליף את משטח השיש למטבח.